Hinnakiri

Hinnakiri on mahukas ja kõige parema informatsiooni saamiseks soovitame tulla konsultatsioonile.

Ravitööde eest toimub tasumine kohapeal kaardiga või sularahas. Ülekandearveid üldjuhul ei väljastata. Mahukamate ravitööde korra on kliendil võimalus taotleda järelmaksu. Meie koostööpartner selles valdkonnas on Medicredit (www.medicredit.ee).

Kliendid meist

Meie külastajate kogemused

“Ongelmani on ollut hampaiden voimakas kuluminen, ja viisissäkymmenissä olin siinä tilanteessa, että iso remontti oli välttämätön. Gerli Eller-Partasjuk suunnitteli ja toteutti sen ammattitaidolla ja luotettavasti. Siitä lähtien olen aina kääntynyt hänen puoleensa, kun olen tarvinnut hampaiden hoidossa asiantuntijan apua.”

Ilpo

Ilpo

55 aastane

“Меня зовут Наталья, я работаю в индустрии красоты, и красивая улыбка для меня очень важна! Я долго решалась поставить брекеты и тщательно  выбирала врача,в итоге я выбрала Gerli Eller-Partasjuk и осталась очень довольна! Она очень внимательный и вежливый доктор, который дарит людям красивую улыбку 🙂 Обращайтесь, и вы не пожалеете!”

Natalja

Natalja

25 aastane

“Dr. Gerli on arst kelle kätesse võib end absoluutselt igaüks südamerahus usaldada. Ta on arst, kes lisaks oma professionaalsele tööle ja  individuaalsele lähenemisele, suudab ka aidata patsiendil hambaarsti ning hambaravi kartusest üle saada.”

Mari-Liis

Mari-Liis

27 aastane

“Dr. Eller on hoolitsenud meie pere hammaste eest pea 20 aastat. Lisaks tavapärastele protseduuridele on teismeline saanud tänu temale hambumuse korda, tehtud on keerukaid ja vähem keerukaid protseduure täiskasvanutel ja lastel. Dr. Eller on mõnusa suhtlusstiiliga ja kindla käega suurepärane arst.”

Piret

Piret

46 aastane